Zorunlu askerlik görevim dolayısıyla Nisan 2017 tarihine kadar tema kurulumu ve teknik destek hizmeti verilemeyecektir. Detaylı Bilgi

SADECE WORDPRESS HİZMETLERİ

WORDPRESS HİZMETLERİ

  • FlatNews

FlatNews

Tema Adı: FlatNews
Eklenme Tarihi: 05/02/2017
Güncelleme Tarihi:
Versiyon: 1,0
Görüntülenme: 800
Yorum: Henüz hiç yorum yapılmamış.
Kısa Bilgi: Çok Amaçlı Profesyonel Haber/Portal Sitesi

İndirimli Fiyat

129 TL

99 TL

SEPETE EKLE
DEMO

Standart ve Yatay Manşet Alanı

Pek çok haber sitesinde kullanılan kutu, geniş manşet alanları ve slider ile içeriklerinizi öne çıkarın.

Sınırsız Anasayfa kombinasyonu ve renk seçeneği

FlatNews Wordpress haber teması uzun uğraşlar sonucunda hazırlanmıştır ve her biri birçok tasarım opsiyonuna sahip bileşenler içermektedir. Bu bileşenleri istediğiniz gibi kullanarak hayal gücünüz doğrultusunda kendi anasayfanızı yapılandırabilirsiniz. Bileşenlerin hemen hepsinde başlık gizleme, başlık stili, listeleme stili, listeleme adedi, offset (gizlenecek haber), renk seçenekleri vs. gibi pek çok ayar bulunmaktadır. DETAY

Hiçbir temada olmayan Alternatif Başlık ve Alternatif Görsel özellikleri

Sıradan başlık sistemi elinizi kolunuzu bağlıyorsa FlatNews'in alternatif başlık sistemi ilginizi çekebilir. Yazının başlığına dokunmadan, yalnızca listelemelerde görüntülenecek alternatif bir başlık yazın ve ziyaretçilerinizi etkileyin. Örnek vermek gerekirse: "Geçmişten bugüne Kız Kulesi efsaneleri" başlıklı yazı için alternatif başlığımız şöyle: Burada yaşananlara çok şaşıracaksınız!

Alternatif Başlık özelliği ziyaretçilerinizin dikkatini çekmenize imkan tanıyan oldukça önemli bir özelliktir. Yine alternatif görsel özelliği de listelemelerde farklı, yazı içerisinde farklı öne çıkarılan görsel seçmenize imkan tanır.

Gelişmiş Köşe Yazarları Şablonu

Köşe Yazarları için eklentisiz profil resmi, kapak fotoğrafı ve detaylı iletişim bilgilerinin bulunduğu profil sayfasında yazarın tüm yazılarını gösterebilirsiniz. Ayrıca Köşe Yazarları kategorisi için özel olarak tasarladığımız şık kategori şablonunda ise tüm yazarlarınızın yazılarında tarihe göre en yeni şekilde listeleme yapabilirsiniz.

Foto Galeri ve Video Galeri Şablonları

İsterseniz yazıyı "nextpage" ile sayfalayın, isterseniz Wordpress galeri kullanın, isterseniz pluginler ile galeri oluşturun. Özel tasarlanmış Foto Galeri ve Video Galeri kategorileri ile ziyaretçilerinizi daha uzun süre sitenizde tutun.

Yer Değiştiren Reklam Sistemi

Yazı içerisindeki sabit olarak gösterilen öne çıkarılan görsel için 3 farklı konum mevcut. İlki fullwidth, ikincisi resim ve reklam, üçüncüsü ise resim ve reklam solda. Bu opsiyonlardan son ikisinde resim ve reklamın yerini kendiniz belirleyebilirsiniz ya da arzu ederseniz rastgele bir şekilde sürekli yer değiştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk siz olun!

FlatNews adlı temaya ait 4 görsel bulundu.

iMagazine

Onedio konseptinde hazırlanmış, çok amaçlı medya/portal teması.

69 TL

FlatGame

Kaliteli bir oyun sitesinde olması gereken her şey

49 TL

LimonPortal

Çok Amaçlı Profesyonel Haber/Portal Sitesi

99 TL

KolayDekor

Dekorasyon, mobilya ve kadın sitelerine uygun şık bir

49 TL

Metrogame

Metro konseptli markalaşmaya uygun bir flash oyun teması.

39 TL

FlatSense

Şık, hızlı ve her projeye uygun Wordpress Adsense

49 TL

Copyright © 2013-2015 Tüm hakları saklıdır.