Limonwp teknik destek sistemi yeniden aktiftir. Temalarla ilgili takıldığınız yerleri buradan bize bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

SADECE WORDPRESS HİZMETLERİ

WORDPRESS HİZMETLERİ

  • FlatNews

FlatNews

Tema Adı: FlatNews
Eklenme Tarihi: 04/07/2015
Güncelleme Tarihi: 01/10/2015
Versiyon: 1.2
Görüntülenme: 5898
Yorum: 1
Kısa Bilgi: Haber sitesi konseptinde slider, manşet alanları, köşe yazarları, galeriler ve dahası...

İndirimli Fiyat

129 TL

99 TL

SEPETE EKLE
DEMO

3 dakika içerisinde profesyonel haber siteniz hazır!


Standart ve Yatay Manşet Alanı

Pek çok haber sitesinde kullanılan kutu, geniş manşet alanları ve slider ile içeriklerinizi öne çıkarın.

Sınırsız Anasayfa kombinasyonu ve renk seçeneği

FlatNews Wordpress haber teması uzun uğraşlar sonucunda hazırlanmıştır ve her biri birçok tasarım opsiyonuna sahip bileşenler içermektedir. Bu bileşenleri istediğiniz gibi kullanarak hayal gücünüz doğrultusunda kendi anasayfanızı yapılandırabilirsiniz. Bileşenlerin hemen hepsinde başlık gizleme, başlık stili, listeleme stili, listeleme adedi, offset (gizlenecek haber), renk seçenekleri vs. gibi pek çok ayar bulunmaktadır.

Hiçbir temada olmayan Alternatif Başlık ve Alternatif Görsel özellikleri

Sıradan başlık sistemi elinizi kolunuzu bağlıyorsa FlatNews'in alternatif başlık sistemi ilginizi çekebilir. Yazının başlığına dokunmadan, yalnızca listelemelerde görüntülenecek alternatif bir başlık yazın ve ziyaretçilerinizi etkileyin. Örnek vermek gerekirse: "Geçmişten bugüne Kız Kulesi efsaneleri" başlıklı yazı için alternatif başlığımız şöyle: Burada yaşananlara çok şaşıracaksınız!

Alternatif Başlık özelliği ziyaretçilerinizin dikkatini çekmenize imkan tanıyan oldukça önemli bir özelliktir. Yine alternatif görsel özelliği de listelemelerde farklı, yazı içerisinde farklı öne çıkarılan görsel seçmenize imkan tanır.

Gelişmiş Köşe Yazarları Şablonu

Köşe Yazarları için eklentisiz profil resmi, kapak fotoğrafı ve detaylı iletişim bilgilerinin bulunduğu profil sayfasında yazarın tüm yazılarını gösterebilirsiniz. Ayrıca Köşe Yazarları kategorisi için özel olarak tasarladığımız şık kategori şablonunda ise tüm yazarlarınızın yazılarında tarihe göre en yeni şekilde listeleme yapabilirsiniz.

Foto Galeri ve Video Galeri Şablonları

İsterseniz yazıyı "nextpage" ile sayfalayın, isterseniz Wordpress galeri kullanın, isterseniz pluginler ile galeri oluşturun. Özel tasarlanmış Foto Galeri ve Video Galeri kategorileri ile ziyaretçilerinizi daha uzun süre sitenizde tutun.

Yer Değiştiren Reklam Sistemi

Yazı içerisindeki sabit olarak gösterilen öne çıkarılan görsel için 3 farklı konum mevcut. İlki fullwidth, ikincisi resim ve reklam, üçüncüsü ise resim ve reklam solda. Bu opsiyonlardan son ikisinde resim ve reklamın yerini kendiniz belirleyebilirsiniz ya da arzu ederseniz rastgele bir şekilde sürekli yer değiştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Kurulumu dert etmeyin.

Siz kurulumu dert etmeyin. Temayı sipariş verirken "Kurulum paketini" de siparişinize ekleyin ve arkanıza yaslanın. Wordpress kurulumu da dahil olmak üzere, tüm tema kurulumunu, gerekli ayarlamaları, bileşen yapılandırmalarını ve seo ayarlarınızı yapalım ve sitenizi teslim edelim.

FlatNews teması hakkında yapılmış 1 yorum bulundu.

  • Şahane bir tema

    En kısa zamanda alacağım elinize sağlık iyi çalışmalar.

    fettah çiftçi
    04/06/2016 23:26:15

FlatNews adlı temaya ait 4 görsel bulundu.

FlatGame

Kaliteli bir oyun sitesinde olması gereken her şey

59 TL

LimonHaber

Haber ve portal sitelerine uygun, etkili bir wordpress

129 TL

İlanPress

Emlak, otomobil, alışveriş veya genel ilan sitelerine uygun,

249 TL

iMagazine

Onedio konseptinde hazırlanmış, çok amaçlı medya/portal teması.

79 TL

VideoPress

Wordpress Video siteleri için ideal, profesyonel video arayüzü.

99 TL

GameStar

Tanıdık arayüz, gelişmiş yönetim paneli ve inanılmaz özellikler...

79 TL

Copyright © 2013-2017 Tüm hakları saklıdır.