Zorunlu askerlik görevim dolayısıyla Nisan 2017 tarihine kadar tema kurulumu ve teknik destek hizmeti verilemeyecektir. Detaylı Bilgi

SADECE WORDPRESS HİZMETLERİ

WORDPRESS HİZMETLERİ

LİMONWP BLOG

Merhabalar. 2012 yılından itibaren geliştirdiğim Limonwp'ye bir süre ara vermek durumundayım.

Bildiğiniz gibi Limonwp bünyesinde fazla kişi çalışmıyor. Tema tasarımlarından teknik desteğe, kodlamadan sistem geliştirmelerine kadar hemen her şeyi bugüne kadar tek başıma yapıyordum. Ancak zorunlu sebeplerden dolayı kısa bir mola vermenin zamanı geldi :) Bir süredir ertelediğim askerlik görevime 2 Kasım itibariyle başlayacağım. Bu sebeple Limonwp projesinde bazı aksaklıklar olacak. Bunun için öncelikle herkesten özür diliyorum.

Nisan 2017'ye kadar satış öncesi destek, kurulum ve teknik destek hizmeti verilemeyecektir. Kurulum konusunda problem yaşamayacak olan, temaları bilen ve teknik desteğe ihtiyacı olmayan ya da teknik destek dökümanlarını okuyarak olası sorunları çözebilen müşterilerimiz tema ve lisans almaya devam edebilirler. Bu aksaklıktan dolayı tüm temalarda %40'a varan indirimler yapılmış ve fiyatlarda oluşan bu fark yakın zamanda tema satın alan müşterilerimizin hesaplarına kredi olarak eklenmiştir.

Bir diğer husus destek talebi ile ilgili. Destek talebi yoluyla gelen soruların çok büyük kısmı kurulum & yardım dökümanında yazanlarla alakalı oluyor. Sadece dökümanı okuyarak bile 1 saat içerisinde sorunsuz kurulum yapabileceğinizi bilmenizi isterim. Buna ek olarak son birkaç günümde destek sisteminde ufak düzenlemeler yaparak her tema için sık sorulan soruları ve çözümlerini içeren soru-cevaplar ekleyeceğim. Aklınıza gelebilecek pek çok sorunun cevabını orada bulabileceksiniz.

Tema satın almak isteyenlerin site üzerinden sipariş geçip, ödeme yaptıktan sonra ödeme bildirimi göndermeleri yeterlidir. Siparişleriniz en kısa sürede onaylanacaktır.Sizlerden ricam, lütfen yukarıdakileri okuduktan sonra sipariş veriniz. Lisans iptali veya değişikliği şuan olduğu gibi yine yapılmayacaktır.

Nisan 2017'de görüşmek dileğiyle.

Göksel Toprak

Kampanya Hakkında

Limonwp, müşteri hesabına kredi yükleme işlemlerinde ekstra kredi dağıtıyor. Kampanya kapsamında hesabınıza tek seferde

300 TL kredi yükleyerek 100 TL,

500 TL kredi yükleyerek 200 TL,

700 TL kredi yükleyerek 300 TL ekstra kredi kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Hesabınızın kredi bakiyesini Limonwp Müşteri panelinizden görebilirsiniz.
  • Hesabınızdaki kredileri dilediğiniz bir zamanda, tüm ürün ve hizmet alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Hesabınıza tanımlı kredileri sadece site içi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Yüklenen kredilerin iadesi yapılmamaktadır.
  • Hesabınızdaki kredileri Limonwp'de bulunan tüm temalarda kullanabilirsiniz.
  • Yeni bir sipariş verdiğinizde mevcut siparişin tutarı kredi bakiyenizden otomatik olarak düşülecek, satın aldığınız tema ve lisanslar otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır.
  • Kampanyaya katılım sınırlıdır.

Sipariş ödemenizi hesabınızdaki kredileri kullanarak yaptığınızda ödeme ve sipariş onayı beklemezsiniz. 7/24 vereceğiniz tüm siparişlerinizde sipariş ve domain lisanslarınız otomatik olarak oluşturulacak ve hesabınızla ilişkilendirilecektir. Bu kampanyayı kullanarak kendi tema bayiiliğinizi oluşturabilirsiniz.

Kredi Yükleme

1. Siteye üye olunuz ya da oturum açınız.

2. Banka Hesap Numaraları sayfasındaki ödeme yöntemlerinden birini kullanarak ödemenizi yapınız.

3. İletişim sayfasındaki mail formu ya da destek bildirimi ile ödemenizi bildiriniz. Yatırdığınız tutarı ve ekstra kredilerinizi en kısa sürede hesabınıza tanımlayacağız.

 

Hosting seçimi tavsiyeleri

24/02/2016 Hosting Göksel Toprak

Hosting seçimi, bir web girişiminin geleceğini etkileyen önemli adımlardan biridir. Zaman zaman bu konuda çıkmaza düşen müşterilerimizden sorular almaktayım. Bu yazıda sizlere 10 yıl boyunca onlarca farklı hosting firması ile çalışarak edindiğim tecrübeler ışığında tavsiyede bulunmak isterim. Şunu unutmayın, alanadınız ne kadar iyi olursa olsun veya editörler siteyi ne kadar güncel tutarlarsa tutsunlar, sitenize erişim kısa aralıklarla da olsa sık sık kesiliyorsa veya sayfalarda hata meydana geliyorsa o web projesinin sağlamlaşması imkansıza yakındır. Bu yüzden hosting en önemli konulardan biridir.

Şimdi öncelikle yapılan bazı hatalardan bahsetmek isterim. Pek çok kişi hostingi, karışıklık olmaması adına domain kayıt kuruluşundan almayı tercih ediyor. İlk örneğimiz GoDaddy olsun. Hem domain, hem hosting konusunda benim bazı projelerimde tercih ettiğim, sağlamlığına güvendiğim bir firma, ancak Türkçe destekleri yalnızca belirli saatler içerisinde mevcut. Dolayısıyla haftasonu yaşayacağınız olası bir problem, haftanın ilk iş gününe kadar uykularınızı kaçırabilir. Bazıları ise uygun fiyatlara aldanıp, adı duyulmamış firmalardan hizmet almaktalar. Maalesef bu şekilde çok kişinin emeğinin buharlaşmasına şahit oldum.

Hosting alırken dikkat edilmesi gereken kriterler nelerdir?

Yüksek uptime garantisi diye konuya girmek yanlış olacaktır, zira baktığımızda herkesin uptime oranının %99.9 olduğunu görebiliriz. Bizim için asıl önemli kriter, teknik destektir. Problem her yerde olabilir, fakat kaliteli teknik destek alabiliyorsanız, bu problemlerin çoğu ziyaretçilere ulaşmadan çözüme kavuşturulacaktır.

Güzel Hosting    Limonwp'nin Hosting Tavsiyesi

2014 Aralık ayında şuan bulunduğunuz sitenin barındırılması için tercih ettiğim firma. Limonwp'nin kısa zamanda Wordpress Tema sektöründeki bilinir sitelerin arasına girmesinin bir sebebi de bu firmadır. 1 senedir sitemin kapandığını görmedim, duymadım. Yaşadığım bazı ufak sorunlarda hızla ve memnuniyetle yardımcı oldular. Önerebileceğim ilk firma Güzel Hosting'dir.

Güzel Hosting'in yanısıra isterseniz Snet.com.tr, Netinternet.com.tr gibi yerlerden de hizmet alabilirsiniz.

Limonwp blog yayında!

05/11/2015 Duyurular Göksel Toprak

Merhabalar. Uzun zamandır Limonwp.com için güncel kampanyaları duyurabileceğimiz, WordPress ve web teknolojileri konusunda sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz konularda bilgiler verebileceğimiz bir blog sayfası açma fikrimiz vardı. Nihayet altyapıyı tamamlayıp blog sayfamızı yayınladık.

İlerleyen zamanlarda blogda Limonwp.com'daki güncel kampanyaları, duyuruları, yenilikleri ve tabii ki WordPress konusunda sıkça karşılaşılan önemli soru ve sorunlar hakkında yazdıklarımızı okuyabileceksiniz. Tabii ki yazmayı düşündüğümüz şeyler bunlarla sınırlı değil. Zira bunlar hemen hemen her web sitesinde okuyabileceğiniz, hatta kimilerine göre klişe sayılabilecek tarzda yazılar olacak. Bunların dışında SEO, Sosyal Medya, Web Teknolojileri ve İnternet Reklamcılığı ile ilgili işe yarar bilgiler de edinebileceksiniz. Sizler de blog sayfamızda yazmamızı arzu ettiğiniz konuları iletişim sayfamızdan bize bildirerek destek olabilirsiniz.

En başından beri projemize destek olan onlarca müşterimize ve ziyaretçimize bu vesile ile bir kez daha teşekkür ederiz. Bir başka yazıda görüşmek dileğiyle.

Copyright © 2013-2015 Tüm hakları saklıdır.