Zorunlu askerlik görevim dolayısıyla Nisan 2017 tarihine kadar tema kurulumu ve teknik destek hizmeti verilemeyecektir. Detaylı Bilgi

SADECE WORDPRESS HİZMETLERİ

WORDPRESS HİZMETLERİ

Merhabalar. 2012 yılından itibaren geliştirdiğim Limonwp'ye bir süre ara vermek durumundayım.

Bildiğiniz gibi Limonwp bünyesinde fazla kişi çalışmıyor. Tema tasarımlarından teknik desteğe, kodlamadan sistem geliştirmelerine kadar hemen her şeyi bugüne kadar tek başıma yapıyordum. Ancak zorunlu sebeplerden dolayı kısa bir mola vermenin zamanı geldi :) Bir süredir ertelediğim askerlik görevime 2 Kasım itibariyle başlayacağım. Bu sebeple Limonwp projesinde bazı aksaklıklar olacak. Bunun için öncelikle herkesten özür diliyorum.

Nisan 2017'ye kadar satış öncesi destek, kurulum ve teknik destek hizmeti verilemeyecektir. Kurulum konusunda problem yaşamayacak olan, temaları bilen ve teknik desteğe ihtiyacı olmayan ya da teknik destek dökümanlarını okuyarak olası sorunları çözebilen müşterilerimiz tema ve lisans almaya devam edebilirler. Bu aksaklıktan dolayı tüm temalarda %40'a varan indirimler yapılmış ve fiyatlarda oluşan bu fark yakın zamanda tema satın alan müşterilerimizin hesaplarına kredi olarak eklenmiştir.

Bir diğer husus destek talebi ile ilgili. Destek talebi yoluyla gelen soruların çok büyük kısmı kurulum & yardım dökümanında yazanlarla alakalı oluyor. Sadece dökümanı okuyarak bile 1 saat içerisinde sorunsuz kurulum yapabileceğinizi bilmenizi isterim. Buna ek olarak son birkaç günümde destek sisteminde ufak düzenlemeler yaparak her tema için sık sorulan soruları ve çözümlerini içeren soru-cevaplar ekleyeceğim. Aklınıza gelebilecek pek çok sorunun cevabını orada bulabileceksiniz.

Tema satın almak isteyenlerin site üzerinden sipariş geçip, ödeme yaptıktan sonra ödeme bildirimi göndermeleri yeterlidir. Siparişleriniz en kısa sürede onaylanacaktır.Sizlerden ricam, lütfen yukarıdakileri okuduktan sonra sipariş veriniz. Lisans iptali veya değişikliği şuan olduğu gibi yine yapılmayacaktır.

Nisan 2017'de görüşmek dileğiyle.

Göksel Toprak

YORUMLAR

Bu yazıya toplam 5 yorum yapılmış.

 • arkadaşlar temayı kuramayanlar yusufdemr2@gmail.com hesabına mail atarak yardım isteyebilirler limonwp ye ait 2 adet tema kullanmaktayım kesinlikle çok kaliteli stabil temalardır. tavsiye ederim :) bu arada hayırlı tezkereler dostum :)

  yusuf demir
  25/11/2016 19:14:13
 • hayırlı teskereler güzel insan. Umarım tez vakitte gelirsin. birşey lazım olursa , söylersen yardımcı oluruz.. Adamsın!

  Cihan Yurdakul
  21/11/2016 20:02:08
 • hayırlı tezkereler.

  kadir gül
  18/11/2016 11:54:36
 • Yolun açık olsun. Emekleriniz için teşekkürler. Nisan 2017 de görüşmek üzere

  turgay öztürk
  31/10/2016 02:42:35
 • Hayırlı teskereler kardeşim şimdiden. Kendine iyi bak. Allah nasip ederse ağustos 2017 de hosting alımı için iletişime geçicem seninle.Görüşmek üzere.cilekoyun.net.

  SEDAT ŞENTÜRK
  31/10/2016 00:15:12

BİR YORUM YAZIN

Copyright © 2013-2015 Tüm hakları saklıdır.