Limonwp teknik destek sistemi yeniden aktiftir. Temalarla ilgili takıldığınız yerleri buradan bize bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

SADECE WORDPRESS HİZMETLERİ

WORDPRESS HİZMETLERİ

Gizlilik Sözleşmesi

Limonwp yönetimi olarak gizlilik konusunda hassas davranmaktayız. Aşağıda gizlilik politikamız ile ilgili detaylı bilgi yer almaktadır.


1. Kayıt Verileri

Limonwp, tıpkı her standart web sayfasında olduğu gibi bir takım bilgilerinizi toplar. IP adresiniz, kullandığınız web tarayıcı, ziyaret ettiğiniz sayfalar, sisteme giriş/çıkış yaptığınız tarih ve saat bilgileri ve kayıt formunda kendi insiyatifiniz doğrultusunda doldurduğunuz isim/soyisim bilgileriniz sistemin güvenliği ve kötüye kullanımın engellenmesi sebebiyle kayıt altına alınmaktadır. Kayıt formunda dolduracağınız e-posta adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileriniz ise sipariş onayları, kampanya duyuruları ve acil durumlarda sizinle iletişim kurabilmek açısından saklanmaktadır.

Limonwp'nin, bu bilgileri hiçbir zaman 3. taraflarla paylaşmayacağını ve izniniz olmadan kullanmayacağını bilmenizi isteriz.

Kullanıcılarımız, sitemizde yer alan tüm bilgilerini diledikleri anda silme ya da değiştirme hakkına sahiptir.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Alışveriş yapmaya hemen başlamak ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye olun!

KAYIT OL

7/24 SINIRSIZ DESTEK

Hizmetlerimiz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Aklınıza takılan soruları bize yazmaktan lütfen çekinmeyin.

DESTEK BİLDİRİMİ GÖNDER

SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN

Sitemizdeki ürün ve hizmetleri satmamıza yardımcı olarak kredi kazanabilir, bu kredileri site içi işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Copyright © 2013-2017 Tüm hakları saklıdır.