Limonwp teknik destek sistemi yeniden aktiftir. Temalarla ilgili takıldığınız yerleri buradan bize bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

SADECE WORDPRESS HİZMETLERİ

WORDPRESS HİZMETLERİ

Hakkımızda

Limonwp, Türkiye'de internet bilincini artırmak ve Türk internet geliştiricilerine kolaylık sağlamak adına oluşturulmuş bir Wordpress geliştirme projesidir. Proje dahilinde ortaya çıkan tema, tasarım ve fikirlerin her hakkı Limonwp'ye aittir.


Neden Başladık?

Tıpkı pek çok web geliştiricinin yaptığı gibi, biz de çoğu projemizde WordPress kullanmaktayız. WordPress ile geçirdiğimiz uzun yıllardan sonra çok açık olan üç temel problem yaşadığımızı farkettik. Bu problemlerin ilki reklam geliri elde eden web sitelerine yönelik tasarlanan temaların azlığı, ikincisi ise çok kaliteli gibi görünen premium temaların kurulum ve kullanım zorluğuydu. Üçüncü ve son olarak yaşadığımız büyük problem ise hemen herkesin onaylayacağı üzere premium temaların Türkçe web sayfalarında, demo sayfada olduğu kadar güzel durmamasıydı.

İşte tam da bu 3 sebepten dolayı kendi temalarımızı geliştirmeye ve çok daha uygun fiyatlarla satmaya başladık.


Son bir teşekkür

Limonwp'nin başlangıcından itibaren, bize ve projemize destek veren onlarca müşterimize, değerli r10 ailesine ve bu yazıyı sıkılmadan okuyan tüm ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürler...

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Alışveriş yapmaya hemen başlamak ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye olun!

KAYIT OL

7/24 SINIRSIZ DESTEK

Hizmetlerimiz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Aklınıza takılan soruları bize yazmaktan lütfen çekinmeyin.

DESTEK BİLDİRİMİ GÖNDER

SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN

Sitemizdeki ürün ve hizmetleri satmamıza yardımcı olarak kredi kazanabilir, bu kredileri site içi işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Copyright © 2013-2017 Tüm hakları saklıdır.