Limonwp teknik destek sistemi yeniden aktiftir. Temalarla ilgili takıldığınız yerleri buradan bize bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

SADECE WORDPRESS HİZMETLERİ

WORDPRESS HİZMETLERİ

Hizmet Sözleşmesi

Bu sözleşme, Limonwp.com ve alıcı arasında geçerlidir ve sipariş verildiği an yürürlüğe girer. Alıcı, taraflar arasındaki olası anlaşmazlık durumlarında, sözleşme şartlarına göre hareket etmeyi, sipariş sayfasında bulunan "Hizmet Sözleşmesini okudum, onaylıyorum." kutucuğunu işaretlediğinde kabul etmiş sayılır.


1. Limonwp'de bulunan temaların tüm hakları Limonwp'ye aittir ve temalar yasal olarak tescillenmiştir. Alıcı, temaların izinsiz/lisanssız kullanılması veya 3. şahıslara satılması halinde ortaya çıkabilecek yasal yaptırımları kabul etmiş sayılır.

2. Limonwp, sistemde bulunan temaları çalışır ve demoya uygun vaziyette alıcıya teslim etmekle yükümlüdür. Temaların kurulumu ve başlangıç ayarları, ücret farkı ödendiği taktirde 2 iş günü içerisinde tarafımızdan yapılabilir.

3. Teslimat, Limonwp üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

4. Limonwp'den alınan temalar tek domainde kullanılacak şekilde lisanslanarak teslim edilmektedir. Domain lisansları süre kısıtlamasız şekilde oluşturulduğundan, o domainde kullanılmak şartıyla ömür boyu geçerliliğini korur.

5. Alıcı, sipariş onaylandıktan sonra satın aldığı temayı iade edemez, domain değişikliği talep edemez.

6. Site satışı, domain satışı, domainin süresinin bitmesi gibi durumlar alıcının sorumluluğundadır. Alıcı, bu gibi durumlarda yeni lisans talep edemez.

7. Geçerli bir lisansa sahip olan site/domain satışlarında, bu lisans site/domain satışı ile birlikte 3. tarafa devredilmiş sayılır. Yeni site sahipleri sitenin/domainin kendilerine ait olduğunu kanıtladıkları taktirde temaların güncel versiyonlarını temin edebilirler.

8. Temalar, fonksiyon dosyası haricinde tamamen açık kaynak kod şeklinde teslim edilmektedir. Alıcı temayı istediği doğrultuda düzenleme hakkına sahiptir.

9. Limonwp adresinde satışı yapılan tüm temaların fonksiyon dosyaları iOncube ile şifrelenmektedir. Temanın kurulacağı sunucunun, iOncube Loader desteklemesi alıcının sorumluluğundadır.

10. Alıcı, almış olduğu ürünle ilgili her türlü soru/sorunda, Limonwp üzerinden destek talebi ile gönderebilir. Destek talebi gönderildiği taktirde tema kaynaklı olan tüm problemler, en geç 3 iş günü içerisinde çözüme ulaştırılacaktır. Limonwp, alıcının veya 3. şahısların düzenlemeleri sonucunda ortaya çıkabilecek sorunlarda müdahale etmeme veya alıcıdan ek ücret talep etme hakkına sahiptir.

11. Alıcı, Limonwp adresindeki temalarla ilgili tüm teknik sorunları, destek bildirimleri kanalıyla iletmelidir. Skype, e-posta, forumlar veya telefon üzerinden destek verilmemektedir.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Alışveriş yapmaya hemen başlamak ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye olun!

KAYIT OL

7/24 SINIRSIZ DESTEK

Hizmetlerimiz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Aklınıza takılan soruları bize yazmaktan lütfen çekinmeyin.

DESTEK BİLDİRİMİ GÖNDER

SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN

Sitemizdeki ürün ve hizmetleri satmamıza yardımcı olarak kredi kazanabilir, bu kredileri site içi işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Copyright © 2013-2017 Tüm hakları saklıdır.