Neden Limonwp?

Çünkü işimizi severek yapıyoruz

Limonwp ekibi olarak, yazdığımız her temanın en ince detayını bile özenle tasarlıyor, kodluyoruz.

Çünkü performansa önem veriyoruz

Kullandığınız temanın sunucu performansınızı etkilemesini istemeyiz. Hemen hemen tüm premium temalar, onlarca eklentiye ihtiyaç duyar. Bu durum ileride sayfa yüklenmelerinde ağırlık, mysql hataları, cpu limitlerinin aşılması gibi sayısız probleme sebep olabilir. Bu sebeplerden dolayı biz yazdığımız temaların minimum eklentiyle çalışmaları için özel çaba sarfediyoruz. Temalarımızın çoğunda, pluginlerle çok hızlı biçimde yapılabilecek pek çok şey için kendi fonksiyonlarımızı yazarak performans iyileştirmesi sağlıyoruz.

Çünkü kurulum ve kullanım kolaylığı sunuyoruz

Premium temaların hemen hepsinin kurulumu, ayarları ve kullanımı birbirinden farklı ve de zordur. Yüzlerce lira değerindeki temaları alan ve bizlere ayarların yapılması konusunda ücretli destek almak üzere başvuran pek çok müşterimiz mevcut. Biz ise; sizin bu gibi sorunlarla uğraşmadan, sitenizin içeriğine ve yönetimine daha çok vakit ayırabilmeniz için, kolay kurulum ve kullanım garantisi sunuyoruz.

Çünkü destekte sınır tanımıyoruz

Satın aldığınız ürünlerle ilgili destek talep ettiğinizde, aylar sonra dahi olsa geri çevirmiyor ve yaşadığınız problem her ne olursa olsun yapıcı çözümler üretiyoruz.

Profesyonel WordPress temaları

Farklı sektörlerdeki sitelere uyum sağlayabilecek fonksiyonellikte, stil sahibi WordPress temaları tasarlıyoruz. Yeni projenize hızlı ve etkili bir başlangıç yapmak için bugün bir tema seçin.

Her zaman uygun fiyatlar

Limonwp temaları herkesin ulaşabileceği fiyatlardadır ve her zaman öyle kalacaktır.

7/24 teknik destek

Aldığınız tüm ürünlerde standart olarak 6 ay boyunca 7/24 kesintisiz teknik destek sağlıyoruz.

Ömür boyu güncelleme

Satın aldığınız ürünlerin güncellemelerine ömür boyu ücretsiz erişebilirsiniz.

Anahtar teslim kurulum

Temalarınızı ufak bir fiyat farkıyla demo sayfadaki ayarlarla kurarak teslim yapabiliriz.