Limonwp teknik destek sistemi yeniden aktiftir. Temalarla ilgili takıldığınız yerleri buradan bize bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

SADECE WORDPRESS HİZMETLERİ

WORDPRESS HİZMETLERİ

Neden Limonwp?

Çünkü işimizi severek yapıyoruz

Limonwp ekibi olarak, yazdığımız her temanın en ince detayını bile özenle tasarlıyor, kodluyoruz.

Çünkü performansa önem veriyoruz

Kullandığınız temanın sunucu performansınızı etkilemesini istemeyiz. Hemen hemen tüm premium temalar, onlarca eklentiye ihtiyaç duyar. Bu durum ileride sayfa yüklenmelerinde ağırlık, mysql hataları, cpu limitlerinin aşılması gibi sayısız probleme sebep olabilir. Bu sebeplerden dolayı biz yazdığımız temaların minimum eklentiyle çalışmaları için özel çaba sarfediyoruz. Temalarımızın çoğunda, pluginlerle çok hızlı biçimde yapılabilecek pek çok şey için kendi fonksiyonlarımızı yazarak performans iyileştirmesi sağlıyoruz.

Çünkü kurulum ve kullanım kolaylığı sunuyoruz

Premium temaların hemen hepsinin kurulumu, ayarları ve kullanımı birbirinden farklı ve de zordur. Yüzlerce lira değerindeki temaları alan ve bizlere ayarların yapılması konusunda ücretli destek almak üzere başvuran pek çok müşterimiz mevcut. Biz ise; sizin bu gibi sorunlarla uğraşmadan, sitenizin içeriğine ve yönetimine daha çok vakit ayırabilmeniz için, kolay kurulum ve kullanım garantisi sunuyoruz.

Çünkü destekte sınır tanımıyoruz

Satın aldığınız ürünlerle ilgili destek talep ettiğinizde, aylar sonra dahi olsa geri çevirmiyor ve yaşadığınız problem her ne olursa olsun yapıcı çözümler üretiyoruz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Alışveriş yapmaya hemen başlamak ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye olun!

KAYIT OL

7/24 SINIRSIZ DESTEK

Hizmetlerimiz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Aklınıza takılan soruları bize yazmaktan lütfen çekinmeyin.

DESTEK BİLDİRİMİ GÖNDER

SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN

Sitemizdeki ürün ve hizmetleri satmamıza yardımcı olarak kredi kazanabilir, bu kredileri site içi işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Copyright © 2013-2017 Tüm hakları saklıdır.