Limonwp teknik destek sistemi yeniden aktiftir. Temalarla ilgili takıldığınız yerleri buradan bize bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

SADECE WORDPRESS HİZMETLERİ

WORDPRESS HİZMETLERİ

Sık Sorulan Sorular

1. Tema teslimi nasıl olacak?

LimonWP'deki tüm temalarda teslim site üzerinden gerçekleşmektedir. Ödemenizi ve hizmetlerinizi aktifleştirdiğimiz anda, Müşteri Panelinizdeki "Temalarım" sayfasından satın almış olduğunuz temayı indirebilir, "Lisanslarım" sayfasından ise domain lisanslarınızı öğrenebilirsiniz.

2. Tema kurulumunu nasıl yapacağım?

Tema kurulumu 3 ana adımdan oluşmaktadır.

a. İlk olarak indirdiğiniz tema dosyalarını wp-content/themes klasörüne ve varsa pluginleri wp-content/plugins klasörüne atmalı, ardından yüklediğiniz temayı WP Admin > Görünüm > Temalar sayfasından etkinleştirmelisiniz. 

b. Şimdi sitenizin sol üst kısmında açılan Lisans Anahtarı kutucuğuna LimonWP > Müşteri Paneli > Lisanslarım sayfasından alabileceğiniz domain lisans aktivasyon kodunu yazın.

c. Temanız artık etkin. Şimdi kişisel ayar ve düzenlemelerinizi yapabilirsiniz.

3. Temayı etkinleştirdiğimde iOncube hatası veriyor, ne yapmalıyım?

Eğer temayı etkinleştirdiğiniz anda siteniz açılmıyor ve iOncube hatası veriyorsa, istisnai durumlar haricinde sorun sunucunuzda iOncube yazılımının yüklü veya güncel olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu durumda derhal hosting sağlayıcınıza ticket atmalı ve aldığınız iOncube hatasını belirtmelisiniz.

4. Kurulum paketi neyi kapsamaktadır?

Herhangi bir tema siparişi verirken alacağınız kurulum paketi, WordPress güncel sürüm kurulumunu, tema kurulumunu, tema ayarlarının yapılmasını, gerekli durumlarda menülerin oluşturulup demo bağlantılar eklenmesini, önemli WordPress SEO ve Güvenlik eklentilerinin kurularak yapılandırılmasını kapsamaktadır. Müşterilerimizin özel istekleri kurulum paketi kapsamında değerlendirilmeyecektir.

5. Kurulum paketi neden ücretli?

Çünkü vakit nakittir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, kurulum paketimiz oldukça kapsamlıdır ve tahminen 30-60 dakika sürmektedir. Tahmin edersiniz ki bu, önemli bir zaman. 

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Alışveriş yapmaya hemen başlamak ve güncel kampanyalardan haberdar olmak için ücretsiz üye olun!

KAYIT OL

7/24 SINIRSIZ DESTEK

Hizmetlerimiz ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Aklınıza takılan soruları bize yazmaktan lütfen çekinmeyin.

DESTEK BİLDİRİMİ GÖNDER

SATIŞ ORTAĞIMIZ OLUN

Sitemizdeki ürün ve hizmetleri satmamıza yardımcı olarak kredi kazanabilir, bu kredileri site içi işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Copyright © 2013-2017 Tüm hakları saklıdır.