Limonwp yenilendi!

28 Ağustos 2017, 17:19

Uzun bir zamandır üzerinde çalıştığımız Limonwp'nin yeni yazılımını nihayet tamamlayarak yayınladık. Bu güncellemedeki amacımız 2014'ten beri yayında olan projemiz boyunca sık karşılaştığımız bazı durumlara çözüm üretmekti. Bunlardan ilki lisans değişikliği konusu.

Kullandığımız eski lisans sisteminde (hala bazı temalarda kullanılan lisans anahtarı sistemi) ne yazık ki lisans oluşturulduktan sonra iptali mümkün olmadığı için domain değişikliği yapamıyorduk. Her ne kadar sepet ve sipariş sayfasında bu durumu açıkça belirtsek de lisans değişikliği isteyen ve geri çevirdiğimiz kişiler oldu. Biz de bu sorunu bir sisteme oturtmak adına Müşteri Paneli > Lisanslarım sayfasına Lisans değişikliği butonları ekledik.

Artık lisans değişikliği yapmak isteyen kullanıcılar, müşteri panelindeki butonları takip ederek belli bir ödeme karşılığında lisans değişikliği yapabilecekler. Tabii ki bu imkan şuan için sadece belli temalar için geçerlidir. Lisans değişikliği bedeli temanın güncel fiyatının yarısı olarak belirlenmiştir, ayrıca tema sipariş aşamasında da Lisans Garantisi adıyla satın alınabilir. Lisans Garantisi hizmeti satın alındığında onaya ve yeni siparişe gerek kalmaksızın, müşteri kendi panelinden lisans değişikliğini gerçekleştirebilecektir.

Bir diğer durum güncellemelere ücretsiz erişim ve söylediğimiz sınırsız teknik destek konusu. Tema fiyatlarının zaten uygun olması dolayısıyla, yıllar boyu teknik destek vermek bize kardan çok zarar getiriyor. Bu sebeple artık tema sipariş tarihinden itibaren 6 ay süre belirledik. Bu 6 ay içerisinde müşteri teknik destek alabilir ve tema güncellemelerine kendi müşteri panelinden erişebilir. Sürenin bitiminden sonra cüzi bir fiyat farkıyla hizmeti yenileyebilir.

Satış Ortaklığı altyapısı hala geçerlidir ve satış ortaklığı linkleri birkaç gün içerisinde müşteri paneline eklenecektir.

Şuan için sistemde yapılan belirgin değişiklikler bunlar. Birkaç gün boyunca sitenin bazı yerlerinde ufak sorunlar görebilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları iletişim sayfasından bize bildirirseniz memnun oluruz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Henüz hiç yorum yok.

Profesyonel WordPress temaları

Farklı sektörlerdeki sitelere uyum sağlayabilecek fonksiyonellikte, stil sahibi WordPress temaları tasarlıyoruz. Yeni projenize hızlı ve etkili bir başlangıç yapmak için bugün bir tema seçin.

Her zaman uygun fiyatlar

Limonwp temaları herkesin ulaşabileceği fiyatlardadır ve her zaman öyle kalacaktır.

7/24 teknik destek

Aldığınız tüm ürünlerde standart olarak 6 ay boyunca 7/24 kesintisiz teknik destek sağlıyoruz.

Ömür boyu güncelleme

Satın aldığınız ürünlerin güncellemelerine ömür boyu ücretsiz erişebilirsiniz.

Anahtar teslim kurulum

Temalarınızı ufak bir fiyat farkıyla demo sayfadaki ayarlarla kurarak teslim yapabiliriz.