Yayınlanma Tarihi: 7 Nisan 2015
Son Güncelleme: 15 Ocak 2020
Versiyon: 1.2
Görüntülenme: 11032
Php Versiyonu: 7.2
Demo Bu ürün artık satılmamaktadır

3 dakika içerisinde profesyonel haber siteniz hazır!


Standart ve Yatay Manşet Alanı

Pek çok haber sitesinde kullanılan kutu, geniş manşet alanları ve slider ile içeriklerinizi öne çıkarın.

Sınırsız Anasayfa kombinasyonu ve renk seçeneği

FlatNews Wordpress haber teması uzun uğraşlar sonucunda hazırlanmıştır ve her biri birçok tasarım opsiyonuna sahip bileşenler içermektedir. Bu bileşenleri istediğiniz gibi kullanarak hayal gücünüz doğrultusunda kendi anasayfanızı yapılandırabilirsiniz. Bileşenlerin hemen hepsinde başlık gizleme, başlık stili, listeleme stili, listeleme adedi, offset (gizlenecek haber), renk seçenekleri vs. gibi pek çok ayar bulunmaktadır.

Hiçbir temada olmayan Alternatif Başlık ve Alternatif Görsel özellikleri

Sıradan başlık sistemi elinizi kolunuzu bağlıyorsa FlatNews'in alternatif başlık sistemi ilginizi çekebilir. Yazının başlığına dokunmadan, yalnızca listelemelerde görüntülenecek alternatif bir başlık yazın ve ziyaretçilerinizi etkileyin. Örnek vermek gerekirse: "Geçmişten bugüne Kız Kulesi efsaneleri" başlıklı yazı için alternatif başlığımız şöyle: Burada yaşananlara çok şaşıracaksınız!

Alternatif Başlık özelliği ziyaretçilerinizin dikkatini çekmenize imkan tanıyan oldukça önemli bir özelliktir. Yine alternatif görsel özelliği de listelemelerde farklı, yazı içerisinde farklı öne çıkarılan görsel seçmenize imkan tanır.

Gelişmiş Köşe Yazarları Şablonu

Köşe Yazarları için eklentisiz profil resmi, kapak fotoğrafı ve detaylı iletişim bilgilerinin bulunduğu profil sayfasında yazarın tüm yazılarını gösterebilirsiniz. Ayrıca Köşe Yazarları kategorisi için özel olarak tasarladığımız şık kategori şablonunda ise tüm yazarlarınızın yazılarında tarihe göre en yeni şekilde listeleme yapabilirsiniz.

Foto Galeri ve Video Galeri Şablonları

İsterseniz yazıyı "nextpage" ile sayfalayın, isterseniz Wordpress galeri kullanın, isterseniz pluginler ile galeri oluşturun. Özel tasarlanmış Foto Galeri ve Video Galeri kategorileri ile ziyaretçilerinizi daha uzun süre sitenizde tutun.

Yer Değiştiren Reklam Sistemi

Yazı içerisindeki sabit olarak gösterilen öne çıkarılan görsel için 3 farklı konum mevcut. İlki fullwidth, ikincisi resim ve reklam, üçüncüsü ise resim ve reklam solda. Bu opsiyonlardan son ikisinde resim ve reklamın yerini kendiniz belirleyebilirsiniz ya da arzu ederseniz rastgele bir şekilde sürekli yer değiştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Kurulumu dert etmeyin.

Siz kurulumu dert etmeyin. Temayı sipariş verirken "Kurulum paketini" de siparişinize ekleyin ve arkanıza yaslanın. Wordpress kurulumu da dahil olmak üzere, tüm tema kurulumunu, gerekli ayarlamaları, bileşen yapılandırmalarını ve seo ayarlarınızı yapalım ve sitenizi teslim edelim.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

fettah çiftçi 4 Haziran 2016, 23:26

En kısa zamanda alacağım elinize sağlık iyi çalışmalar.

İstatistikler

Profesyonel WordPress temaları

Farklı sektörlerdeki sitelere uyum sağlayabilecek fonksiyonellikte, stil sahibi WordPress temaları tasarlıyoruz. Yeni projenize hızlı ve etkili bir başlangıç yapmak için bugün bir tema seçin.

Her zaman uygun fiyatlar

Limonwp temaları herkesin ulaşabileceği fiyatlardadır ve her zaman öyle kalacaktır.

7/24 teknik destek

Aldığınız tüm ürünlerde standart olarak 6 ay boyunca 7/24 kesintisiz teknik destek sağlıyoruz.

Ömür boyu güncelleme

Satın aldığınız ürünlerin güncellemelerine ömür boyu ücretsiz erişebilirsiniz.

Anahtar teslim kurulum

Temalarınızı ufak bir fiyat farkıyla demo sayfadaki ayarlarla kurarak teslim yapabiliriz.