Limonwp'nin hosting tavsiyesi

29 Kasım 2017, 19:23

Kaliteli ve kesintisiz bir hosting hizmeti web sitenizin başarılı olmasındaki en büyük etkenlerden biridir. Web siteniz yükselişteyken sunucu kaynaklı kesintiler yaşamanın ya da olası bir sorunda karşıda muhatap bulamamanın nasıl bir şey olduğunu iyi biliyorum. 2006 yılından beri bu işin içerisindeyim ve yirmiden fazla hosting firması ile çalışma fırsatım oldu. Durum böyle olunca insan iyi ve kötü pek çok tecrübe ediniyor.

Bir hosting firmasında aramanız gereken en önemli kriter kesintisiz yayın ve ulaşılabilirlik. Güzel Hosting 4 yılı aşkın süredir kullandığım tek hosting firması ve bugüne kadar web sitelerimin herhangi bir sebeple kapalı olduğunu görmedim. Bunun yanısıra iş günü ya da tatil günü farketmeksizin, ihtiyaç duyduğunuz her saniye karşınızda problem çözmeye odaklanmış bir destek ekibi mevcut. Ayrıca periyodik yedekleme sayesinde güvende olur ve olası hatalarınızı telafi edebilirsiniz.

Ayrıca Güzel Hosting Linux sunucuları tüm Limonwp temalarıyla %100 uyumludur.

Paketleri İncele

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Henüz hiç yorum yok.

Profesyonel WordPress temaları

Farklı sektörlerdeki sitelere uyum sağlayabilecek fonksiyonellikte, stil sahibi WordPress temaları tasarlıyoruz. Yeni projenize hızlı ve etkili bir başlangıç yapmak için bugün bir tema seçin.

Her zaman uygun fiyatlar

Limonwp temaları herkesin ulaşabileceği fiyatlardadır ve her zaman öyle kalacaktır.

7/24 teknik destek

Aldığınız tüm ürünlerde standart olarak 6 ay boyunca 7/24 kesintisiz teknik destek sağlıyoruz.

Ömür boyu güncelleme

Satın aldığınız ürünlerin güncellemelerine ömür boyu ücretsiz erişebilirsiniz.

Anahtar teslim kurulum

Temalarınızı ufak bir fiyat farkıyla demo sayfadaki ayarlarla kurarak teslim yapabiliriz.