Gizlilik Sözleşmesi

Limonwp yönetimi olarak gizlilik konusunda hassas davranmaktayız. Aşağıda gizlilik politikamız ile ilgili detaylı bilgi yer almaktadır.


Kayıt Verileri

Limonwp, tıpkı her standart web sayfasında olduğu gibi ziyaretlere ait bir takım bilgileri depolar. IP adresiniz, kullandığınız web tarayıcı, ziyaret ettiğiniz sayfalar, sisteme giriş/çıkış yaptığınız tarih ve saat bilgileri ve kayıt formunda kendi insiyatifiniz doğrultusunda doldurduğunuz isim/soyisim bilgileriniz sistemin güvenliği ve kötüye kullanımın engellenmesi sebebiyle kayıt altına alınmaktadır. Kayıt formunda dolduracağınız e-posta adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileriniz ise sipariş onayları, kampanya duyuruları ve acil durumlarda sizinle iletişim kurabilmek açısından saklanmaktadır.

Limonwp'nin, bu bilgileri hiçbir zaman 3. taraflarla paylaşmayacağını ve izniniz olmadan kullanmayacağını bilmenizi isteriz.

Kullanıcılarımız, sitemizde yer alan tüm bilgilerini diledikleri anda silme ya da değiştirme hakkına sahiptir.

 

 

Profesyonel WordPress temaları

Farklı sektörlerdeki sitelere uyum sağlayabilecek fonksiyonellikte, stil sahibi WordPress temaları tasarlıyoruz. Yeni projenize hızlı ve etkili bir başlangıç yapmak için bugün bir tema seçin.

Her zaman uygun fiyatlar

Limonwp temaları herkesin ulaşabileceği fiyatlardadır ve her zaman öyle kalacaktır.

7/24 teknik destek

Aldığınız tüm ürünlerde standart olarak 6 ay boyunca 7/24 kesintisiz teknik destek sağlıyoruz.

Ömür boyu güncelleme

Satın aldığınız ürünlerin güncellemelerine ömür boyu ücretsiz erişebilirsiniz.

Anahtar teslim kurulum

Temalarınızı ufak bir fiyat farkıyla demo sayfadaki ayarlarla kurarak teslim yapabiliriz.