Hakkımızda

Limonwp, Türkiye'de internet bilincini artırmak ve Türk internet geliştiricilerine kolaylık sağlamak adına oluşturulmuş bir Wordpress geliştirme projesidir. Proje dahilinde ortaya çıkan tema, tasarım ve fikirlerin her hakkı Limonwp'ye aittir.


Neden başladık?

Tıpkı pek çok web geliştiricinin yaptığı gibi, biz de çoğu projemizde WordPress kullanmaktayız. WordPress ile geçirdiğimiz uzun yıllardan sonra çok açık olan üç temel problem yaşadığımızı farkettik. Bu problemlerin ilki reklam geliri elde eden web sitelerine yönelik tasarlanan temaların azlığı, ikincisi ise çok kaliteli gibi görünen premium temaların kurulum ve kullanım zorluğuydu. Üçüncü ve son olarak yaşadığımız büyük problem ise hemen herkesin onaylayacağı üzere premium temaların Türkçe web sayfalarında, demo sayfada olduğu kadar güzel durmamasıydı.

İşte tam da bu 3 sebepten dolayı kendi temalarımızı geliştirmeye ve çok daha uygun fiyatlarla satmaya başladık.


Son bir teşekkür

Limonwp'nin başlangıcından itibaren, bize ve projemize destek veren onlarca müşterimize, değerli R10 ve Wmaraci ailesine ve bu yazıyı sıkılmadan okuyan tüm ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürler.

Profesyonel WordPress temaları

Farklı sektörlerdeki sitelere uyum sağlayabilecek fonksiyonellikte, stil sahibi WordPress temaları tasarlıyoruz. Yeni projenize hızlı ve etkili bir başlangıç yapmak için bugün bir tema seçin.

Her zaman uygun fiyatlar

Limonwp temaları herkesin ulaşabileceği fiyatlardadır ve her zaman öyle kalacaktır.

7/24 teknik destek

Aldığınız tüm ürünlerde standart olarak 6 ay boyunca 7/24 kesintisiz teknik destek sağlıyoruz.

Ömür boyu güncelleme

Satın aldığınız ürünlerin güncellemelerine ömür boyu ücretsiz erişebilirsiniz.

Anahtar teslim kurulum

Temalarınızı ufak bir fiyat farkıyla demo sayfadaki ayarlarla kurarak teslim yapabiliriz.