Hizmet Sözleşmesi

Bu sözleşme, Limonwp.com ve alıcı arasında geçerlidir ve sipariş verildiği an yürürlüğe girer. Alıcı, taraflar arasındaki olası anlaşmazlık durumlarında, sözleşme şartlarına göre hareket etmeyi, sipariş sayfasında bulunan "Hizmet Sözleşmesini okudum, onaylıyorum." kutucuğunu işaretlediğinde kabul etmiş sayılır.

1. Limonwp'de bulunan temaların tüm hakları Limonwp'ye aittir ve temalar yasal olarak tescillenmiştir. Alıcı, temaların izinsiz/lisanssız kullanılması veya 3. şahıslara satılması halinde ortaya çıkabilecek yasal yaptırımları kabul etmiş sayılır.

2. Limonwp, sistemde bulunan temaları çalışır ve demoya uygun vaziyette alıcıya teslim etmekle yükümlüdür. Temaların kurulumu ve başlangıç ayarları, ücret farkı ödendiği taktirde en geç 2 iş günü içerisinde tarafımızdan yapılır.

3. Teslimat, Limonwp üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

4. Limonwp'den alınan temalar tek domainde kullanılacak şekilde lisanslanarak teslim edilmektedir. Domain lisansları süre kısıtlamasız şekilde oluşturulduğundan, o domainde kullanılmak şartıyla ömür boyu geçerliliğini korur.

5. Alıcı, sipariş onaylandıktan ve tema dosyalarını indirdikten sonra satın aldığı temayı iade edemez veya domain değişikliği talep edemez.

6. Site satışı, domain satışı, domainin süresinin bitmesi gibi durumlar alıcının sorumluluğundadır. Alıcı, bu gibi durumlarda yeni lisans talep edemez.

7. Geçerli bir lisansa sahip olan site/domain satışlarında, bu lisans site/domain satışı ile birlikte 3. tarafa devredilmiş sayılır. Domain/site satışından sonra lisans ömür boyu geçerliliğini koruyacaktır.

8. Temalar, fonksiyon dosyası haricinde tamamen açık kaynak kod şeklinde teslim edilmektedir. Alıcı temayı istediği doğrultuda düzenleyebilme hakkına sahiptir.

9. Limonwp adresinde satışı yapılan tüm temaların fonksiyon dosyaları iOncube ile şifrelenmektedir. Temanın kurulacağı sunucunun, iOncube Loader desteklemesi alıcının sorumluluğundadır. Sunucusunda iOncube Loader eklentisi kurulu olmayan alıcılar açık fonksiyon dosyası talep edemez.

10. Alıcı, sipariş tarihinden itibaren 6 ay süre ile satın almış olduğu ürünlerle ilgili teknik destek alabilir. Bu sürenin sonunda alıcının site üzerinden teknik destek talebi göndermesi kısıtlanacaktır. Teknik destek hizmetinin yenilenmesi için söz konusu tema için Ek Garanti hizmeti satın alınmalıdır.

11. Alıcı, almış olduğu ürünle ilgili her türlü soru/sorunda, Limonwp üzerinden destek talebi gönderebilir. Destek talebi gönderildiği taktirde tema kaynaklı olan tüm problemler, en geç 3 iş günü içerisinde çözüme ulaştırılacaktır. Limonwp, alıcının veya 3. şahısların düzenlemeleri sonucunda ortaya çıkabilecek sorunlarda müdahale etmeme veya ek ücret talep etme hakkına sahiptir.

12. Alıcı, Limonwp adresindeki temalarla ilgili tüm teknik sorunları, teknik destek bildirimleri kanalıyla iletmelidir. Skype, e-posta, forumlar veya telefon üzerinden destek verilmeyecektir.

Profesyonel WordPress temaları

Farklı sektörlerdeki sitelere uyum sağlayabilecek fonksiyonellikte, stil sahibi WordPress temaları tasarlıyoruz. Yeni projenize hızlı ve etkili bir başlangıç yapmak için bugün bir tema seçin.

Her zaman uygun fiyatlar

Limonwp temaları herkesin ulaşabileceği fiyatlardadır ve her zaman öyle kalacaktır.

7/24 teknik destek

Aldığınız tüm ürünlerde standart olarak 6 ay boyunca 7/24 kesintisiz teknik destek sağlıyoruz.

Ömür boyu güncelleme

Satın aldığınız ürünlerin güncellemelerine ömür boyu ücretsiz erişebilirsiniz.

Anahtar teslim kurulum

Temalarınızı ufak bir fiyat farkıyla demo sayfadaki ayarlarla kurarak teslim yapabiliriz.