Sık Sorulan Sorular

1. Tema teslimi nasıl olacak?

LimonWP'deki tüm temalarda teslim site üzerinden gerçekleşmektedir. Ödemenizi ve hizmetlerinizi aktifleştirdiğimiz anda, Müşteri Panelinizdeki "Temalarım" sayfasından satın almış olduğunuz temayı indirebilir, "Lisanslarım" sayfasından ise domain lisanslarınızı öğrenebilirsiniz.

2. Tema kurulumunu nasıl yapacağım?

Tema kurulumu 3 ana adımdan oluşmaktadır.

a. İlk olarak indirdiğiniz tema dosyalarını wp-content/themes klasörüne ve varsa pluginleri wp-content/plugins klasörüne atmalı, ardından yüklediğiniz temayı WP Admin > Görünüm > Temalar sayfasından etkinleştirmelisiniz. 

b. Şimdi sitenizin sol üst kısmında açılan Lisans Anahtarı kutucuğuna LimonWP > Müşteri Paneli > Lisanslarım sayfasından alabileceğiniz domain lisans aktivasyon kodunu yazın.

c. Temanız artık etkin. Şimdi kişisel ayar ve düzenlemelerinizi yapabilirsiniz.

3. Temayı etkinleştirdiğimde iOncube hatası veriyor, ne yapmalıyım?

Eğer temayı etkinleştirdiğiniz anda siteniz açılmıyor ve iOncube hatası veriyorsa, istisnai durumlar haricinde sorun sunucunuzda iOncube yazılımının yüklü veya güncel olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu durumda derhal hosting sağlayıcınıza ticket atmalı ve aldığınız iOncube hatasını belirtmelisiniz.

4. Kurulum paketi neyi kapsamaktadır?

Herhangi bir tema siparişi verirken alacağınız kurulum paketi, WordPress güncel sürüm kurulumunu, tema kurulumunu, tema ayarlarının yapılmasını, gerekli durumlarda menülerin oluşturulup demo bağlantılar eklenmesini, önemli WordPress SEO ve Güvenlik eklentilerinin kurularak yapılandırılmasını kapsamaktadır. Müşterilerimizin özel istekleri kurulum paketi kapsamında değerlendirilmeyecektir.

5. Kurulum paketi neden ücretli?

Çünkü vakit nakittir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, kurulum paketimiz oldukça kapsamlıdır ve tahminen 30-60 dakika sürmektedir.

Profesyonel WordPress temaları

Farklı sektörlerdeki sitelere uyum sağlayabilecek fonksiyonellikte, stil sahibi WordPress temaları tasarlıyoruz. Yeni projenize hızlı ve etkili bir başlangıç yapmak için bugün bir tema seçin.

Her zaman uygun fiyatlar

Limonwp temaları herkesin ulaşabileceği fiyatlardadır ve her zaman öyle kalacaktır.

7/24 teknik destek

Aldığınız tüm ürünlerde standart olarak 6 ay boyunca 7/24 kesintisiz teknik destek sağlıyoruz.

Ömür boyu güncelleme

Satın aldığınız ürünlerin güncellemelerine ömür boyu ücretsiz erişebilirsiniz.

Anahtar teslim kurulum

Temalarınızı ufak bir fiyat farkıyla demo sayfadaki ayarlarla kurarak teslim yapabiliriz.